REFERENCE

 

– Ahoj všem, kdo hledáte kurz focení s klasickým foťákem na film včetně samotného vyvolání fotek v temné komoře.
Víkendový kurz klasické fotografie jsem absolvovala u Mirka v Žirovnici a jsem spokojená na 200 % !!.
Prošli jsme si základními znalostmi historií fotografování, přes focení jak v interiéru tak v exteriéru, po negativní a pozitivní proces vyvolávání (teď už vím, co to je 🙂 ).
Moc bych chtěla tímto Mirkovi poděkovat. Je to výborný učitel s dostatkem trpělivosti a take moc příjemný člověk.
Díky tomuto kurzu, jsem schopná si fotky vyvolat doma sama. (Už se mi rýsuje temná komora).
Jsem z Prahy, kde kurzů je na výběr dostatek, přesto bych znova volila tento, sice vzdálený 150 km, ale stojí to za to !. Tento víkend byl pro mě nejen o tom že jsem se dozvěděla a naučila to co jsem potřebovala, ale take krásným zážitkem v domácím prostředí i s dobrotami od Mirkovy maminky.
Lucie P.

 

– Miroslav mě naučil a stále učí vše o analogové fotografii. Díky němu se mi otevřel úplně nový svět a s radostí vše, co mi dal předávám dál.

 Sandra Sedlecká

 

– Zúčastnila jsem kurzu Klasické fotografie a byla jsem příjemně překvapena. Mirek je skvělý lektor, má o fotografování bohaté vědomosti, je klidný, usměvavý, vyrovnaný. Žádná otázka není špatná, dvakrát řečená věc může být zopakována i po třetí a v klidu:) Konečně jsem zjistila, jak funguje objektiv, uviděla na vlastní oči zázrak zvětšování fotografií, pochopila jsem, jak těžké je dostat z uzavřené ruličky filmu hotový obrázek. To vše v příjemném prostředí provoněném domácími lívanci a pohodou!
Kurz klasické fotografie tedy mohu vřele doporučit.
Monika B.

 

 

– Je tomu už rok co jsem se vydala kus cesty z Plzně do neznámé Žirovnice. Byl to nádherný podzimní výlet se vším všudy. Potřebovala jsem se odreagovat od všedních starostí a naučit se něco nového !
Tento kurz ale předčil všechny moje očekávání, naprosto úžasná atmosféra, relax, vše dokonale připravené. S Mírou dodnes konzultuju všechny svoje fotografie a určitě se k němu zase na nějaký ten kurz vydám!
Kateřina K.

 

– Vřele doporučuji workshopy fotografie. Vedení je perfektní a výsledky krásné. Pokud chcete zpomalit, analogová fotografie je přesně to, co potřebujete. A Miroslav vás provede touto dovedností na 100%.

 Ondřej K.

 

– Zdravím všechny začátečnice a začátečníky v temné komoře.
Absolvovala jsem výše uvedený kurz a musím říci že mi hodně pomohl utřídit si informace a hlavně absolvovat první krůčky v Temné komoře při zpracování…
Za léta fotografování na barvu a fotek z labu, se konečně dostanu k vlastním čb fotografiím.
Moc děkuji Mírovi za veškeré informace a perfektní přístup.
zdraví Daniela Ř.

 

– Za seba môžem kurz len doporučiť. Zo zrádnych vôd temnokomorníckej neistoty a nevedenia ma Mirov kurz vytiahol na pevnú pôdu krajiny, kde na stromoch nerastú listy ale fotopapier a v riekach tečie Rodinal (zatiaľ). Viacej takých Mirov ako je Resolut.
​ Peter M.

 

 – Miroslavove fotoworkshopy to je prijemna neformalna atmosfera v atelieri, fotokomore i v pokojnej prirode Vysociny, trpezliva vyuka a vedenie, inspiracia Mirkovymi fotografiami, zaujimave fototipy nad ramec predmetu workshopu a samozrejmostou je aj pisomne tematicke zhrnutie danej tematiky pre kazdeho ucastnika. Doporucujem.

 Martin F.

– Zúčastnil jsem se kurzu fotografie pomocí mokrého kolódiového procesu, který Mirek vedl. Kurz byl super zajímavý, příjemně vedený a všechno jsme si několikrát vyzkoušeli. Doporučuji všema deseti.

 Tomáš K.

Facebook Comments