DÍLNY (WORKSHOPY)

Dílny / workshopy + mentoring 2022 – sezóna osm

Již osmý rok společně Zastavujeme čas

 

 

 

 

Doplňující info a rezervace míst na dílny na : resolut@tutanota.com . Platba Bitcoinem je preferována.

 

 

@ Dvoudenní dílna základů klasické / analogové fotografie – Žirovnice – domácí ateliér, učebna a temná komora – 6. a 7. srpna 2022 – 3.200,- Kč / 130,- EUR (při platbě Bitcoinem sleva 10%). Pro 2.- 4. osoby. V případě nepříznivých podmínek se odloží na jiný společně domluvený termín. Po předchozí domluvě lze i jindy, či pro jiný, než-li obvyklý počet osob. Další detaily dílny zde najdete již brzy.

 

 

@ 6×6 TLR – Flexaret, Yashica, Rolleiflex – Prostě čtverec – 2 denní dílna klasické / analogové středoformátové fotografie (krajina, portrét v přirozeném osvětlení + modelka) – PŘIPRAVUJEME. – Kompozice, dvojitá expozice, Retrobrom, . V případě nepříznivých podmínek se odloží na jiný společně domluvený termín. Pro 2.- 4. osoby. Cena 3.600,- Kč / 140,- EUR (při platbě Bitcoinem sleva 10%). Nutné mít vlastní fotoaparát – rád poradím s jeho koupí a servisem (kontaktujte mne včas!). Další detaily dílny zde najdete již brzy.

 

@ – Z iPhone na foto papír – 1 denní workshop Žirovnice – září 2022 – Z iPhone na fotopapír papír klasickou „mokrou“ cestou v temné komoře – okamžitá černobílá fotografie. Nastavení a úpravy (iPhone), postup při osvitu a vyvolání papíru. Tipy na software, i fotomateriál. Pro 2. až 4. osoby. Cena 2.800,- Kč / 110,- EUR (při platbě Bitcoinem sleva 10%). V případě nepříznivých podmínek se odloží na jiný společně domluvený termín. Po předchozí domluvě lze i jindy. Další detaily dílny a termín zde najdete již brzy.

 

@ Dílna Kyanotypie (Žirovnice – domácí ateliér, učebna a temná komora) – Říjen 2022. Cena 2.800,- Kč / 110,- EUR (při platbě Bitcoinem sleva 10%) – Pro 2.- 4. osoby. V případě nepříznivých podmínek se odloží na jiný společně domluvený termín. Po předchozí domluvě lze i jindy. Další detaily dílny zde najdete již brzy.

————————————————————————————————————————————————————-

@@@ On-line / off-line mentoring – 300,- Kč/hod. Jednoduše pokec o tom, co Vás zajímá, hledání řešení Vašich problémů, motivace úkolem, inspirace, nasměrování atd..Minimální předplatné jsou vždy 4. hodiny najednou (platba Bitcoinem preferována a zvýhodněna 10%) –  První hodina zdarma. Vhodné především (nejen) pro ty, kteří se již zúčastnili základních fotografických workshopů v Žirovnici. Při dlouhodobějším pravidelném mentoringu (3. hod. /měsíc / 12 měsíců) možnost směřování k výstupu – Vaší fotografické výstavy. Formu, která Vám bude vyhovovat společně najdeme (zda mailing, Skype, mobil, osobně). Další detaily již brzy. @@@

 

————————————————————————————————————————————————————–

V plánu na začátek roku 2023 – Velký formát + Reverzní pozitivní proces  – (Žirovnice) – Cena 5.000,- Kč (při platbě Bitcoinem sleva 10%) – 2 volná místa

 

Facebook Comments